Міфи під час купівлі квартири в новобудові

Міфи під час купівлі квартири в новобудові

Часто чуємо від покупців квартир у новобудовах хибні судження та стереотипи, що склалися через відсутність інформації та незнання. Розвінчуємо 7 основних міфів про квартири в новобудові в цій статті.

1.     Міф №1 . У будівельників великі проблеми з продажами і величезний вибір вільних квартир.

"У Харкові та Києві велика кількість нових житлових об'єктів, хто купує всі ці квартири? " Насправді, в Україні один із найнижчих показників забезпеченості житлом на душу населення в Європі. Однак щороку цей показник зростає, тобто українці поступово збільшують свою житлову площу та комфорт. Крім цього, відбувається і міграційний приріст населення міста. Звідси й великий попит на ринку нерухомості.

З нашого досвіду більшість квартир купують саме на старті продажів і через пів року після старту 70-80% квартир уже продані. 

2.     Міф №2 . Ремонт від забудовника дешевий і неякісний.

Вартість ремонту у забудовника дешевше, ніж при самостійному наймі бригади. Це відбувається завдяки тому, що матеріали закуповують оптом, і при виконанні ремонтних робіт досягається нижча ціна за рахунок великих обсягів. Водночас на кожні роботи залучаються вузькопрофільні фахівці, що забезпечують якість виконаних робіт.

3.     Міф №3 . Договір із компанією забудовником має підписуватися тільки в нотаріуса, інакше можуть обдурити.

Договір про придбання квартир підписується покупцем, а також директором компанії забудовника. Він вважається укладеним з моменту підписання документа всіма сторонами та проставлення печаток і штампів. Такий договір укладається в простій письмовій формі і не потребує нотаріального затвердження. Обов'язкового нотаріального затвердження потребує продаж нерухомості у вже зданому будинку, на який було зареєстровано право власності.

4.    Міф №4 . Квартира в новобудові - купівля "кота в мішку"

Багато покупців зазнають труднощів і часто сумніваються в купівлі квартири, саме тоді, коли будинок ще не побудований. Найкращою гарантією будуть вже побудовані та здані в експлуатацію об'єкти. Таким чином ви можете побачити рівень якості самої квартири, місць загального користування та фасаду будівлі загалом. У надійності забудовника можна переконатися, вивчивши історію фірми, дізнатися, скільки будинків загалом зведено, проаналізувати інформацію щодо дострокового та своєчасного здавання будинків та/або про порушення термінів введення в експлуатацію. Крім того, ви завжди можете поспілкуватися з власниками квартир і отримати реальні відгуки.

5.    Міф №5 . Інвестувати в новобудови - невигідно

Це не так. На початковому етапі будівництва житлового будинку можна придбати квартиру за дуже вигідною ціною. І потім, чим ближче до здачі будинок, тим вища ціна на квартири. Різниця в ціні з початку старту продажів до моменту здачі будинку в експлуатацію може бути суттєвою. Великим бонусом придбання житла на початковому етапі будівництва - найбільший вибір планувань.

6.     Міф №6. Сучасні будинки - недовговічні.

Через кілька років експлуатації на фасаді новобудов з'являються тріщини або відбувається їхнє руйнування. Причиною цього є: швидкість зведення об'єкта; ігнорування містобудівних обмежень; використання низькоякісних матеріалів тощо.

Таке твердження абсурдне. Дійсно, зараз будуються будинки набагато швидше, ніж, наприклад, 50 років тому. Але це відбувається завдяки використанню сучасних технологій, нових будівельних матеріалів і потужної техніки. Усе це прискорює та спрощує процес будівництва, але ніяк не впливає на міцність. Звісно, це стосується сумлінних компаній. Про перевірку на сумлінність ми вже писали в Міфі №4.

7. Міф №7. Непривабливі під'їзди _

Твердження про незатишні й похмурі під'їзди в новозбудованих будинках - давно не актуальне для компаній, які дбають про свою репутацію і благополуччя власників квартир. Під'їзди багатьох багатоповерхівок мають просторі холи з дизайнерським ремонтом, освітленням, домофонами, поштовими скриньками, місцем для велосипедів тощо. 

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти